Succesvol CorporatiePlein 2022!

Gepubliceerd op: 26-09-2022

Donderdag 23 september was het weer de dag van het CorporatiePlein in Houten. Tevreden kijken we terug op een zeer geslaagde beurs! Zo hebben we veel nieuwe contacten en bestaande relaties gesproken. Na onze succesvolle klantendag hier een goed vervolg gegeven met hét actuele thema security. Met daarnaast aandacht voor gebruikersadoptie, kantoorautomatisering in de Cloud en tot slot de moderne werkplek. Stuk voor stuk relevante onderwerpen voor woningcorporaties.

Onze hoofdonderwerpen op het CorporatiePlein waren:

  • Goede security – verhogen van digitale weerbaarheid met NEH SOC SIEM
  • In 5 stappen naar werken in de Cloud met Microsoft Azure
  • Gebruikersadoptie – de prettig werken aanpak
  • De Moderne Werkplek - Veilig, snel en tijd- en plaatsonafhankelijk werken

Naast de herkenbare rode NEH goodiebags hebben we ook de lekkerste Indonesische saté van Kraton Rosbeijer uitgedeeld en de beste koffie geserveerd via onze barista van De Koffie TukTuk.

Het deed ons goed om zoveel positieve reacties te krijgen vanuit de corporatiesector. Daarom graag tot volgend jaar!

De beurs gemist en interesse? Neem gerust contact op en we informeren je graag over de mogelijkheden via tel. 033-4343070 | info@nehgroup.com  | www.nehgroup.com